SET писал(а):тема о гонке и результаты:
http://velodnepr.dp.ua/forum/viewtopic.php?f=10&t=5446&start=30
---------- Добавлено через 2 минуты 33 секунды -------------------------------------------------------Winner писал(а):Мене добиває така штука: якщо нестандартну тему піднімає Адміністрація сайту, або приближені-все круто, всі хлопають. Коли заходить новачок і пише про розділку, відразу знаходяться "умнікі" і починають писати про виплюнуті легені і т.д. і т.п. Ви не уявляєте собі скільки людей ігнорить наш форум через таких умніків. Особисто тих, кого я "заманював" на форум 5-6 людей сказали, що там є еліта, яка всім заправляє, і якщо ти новачок з гарними ідеями, то тебе просто "затопчуть" матьорі посони: "...та то всьо фігня...","... зечем нам это?.." Одним із таких був хороший знайомий. Катався на шоссері. Тепер ходить і розказує, як його "профільтрували" на азовбайку. Про тріалістів, планетарників і решту писати немає сенсу.
Віталіку не в обіду!!!
Гіп-Гіп Ура спортсменам!!!
Есть такая штука, 100%. Знаю, что говорю...


