Сьогодні десь в 11.30-12.00 валим Володарське-Республіка-Новокрасновка-Труженка-Малояісоль-Новоянісоль-Володарське, хто хоче приєднуйтесь
---------- Добавлено через 21 час 31 минуту 35 секунд ------------------------------------------------------- В процесі маршрут змінили Володарське-Республіка-Новокрасновка-Труженка-Малоянісоль-Кременевка-Перемога-Володарське Всого 82 км сер швидкість 21 км/год фото - https://vk.com/album-22669581_172908522
---------- Добавлено через 9 часов 24 минуты 58 секунд ------------------------------------------------------- сьогодні ганяв без компа, с Володарського до Маріуполя, там з nagual на старий родник потім на жд (закупка білетів до станціїї тараса шевченка на велопохід Холодним яром) та назад в Володарське
---------- Добавлено через 15 секунд ------------------------------------------------------- сьогодні ганяв без компа, с Володарського до Маріуполя, там з nagual на старий родник потім на жд (закупка білетів до станціїї тараса шевченка на велопохід Холодним яром) та назад в Володарське
У зв язку з додатковими вихідними днями, був продовжений велопохід Холодним яром з 20 по 23 квітня
---------- Добавлено через 2 часа 34 минуты 49 секунд ------------------------------------------------------- фото подорожі https://vk.com/album-22669581_173426461
---------- Добавлено через 5 минут 51 секунду ------------------------------------------------------- PS. Холодний яр ідеальний для велотуризму - є все (гори, озера, поля, дороги та дебри не для шосерів, закинуті хутори, історія, спецефічна сільска архетиктура, класні люди, велика територія) але дороги, в порівнянні нащі - ідеальні. якщо хтось хоче зьїздити на 3-7 днів після 18 серпня звертайтесь (планую похід)