Володарское 2013

Однодневные, вечерние, ночные покатушки, походы выходного дня и т.д.
Re: Володарское 2013

Сообщение 10 апр 2013, 19:57

Сьогодні, не дивлячись на погоду, проїхали Володарське-Лісництво-Мангуш-Володарське як тренувальний заїзд
СТЕПИ, ГОРЫ И ЛЕСА это все мои друзья
Аватар пользователя
Козак
 
Сообщений: 50
Зарегистрирован:
18 мар 2013, 21:48
Откуда: Володарское
Мой байк: trek 4300
Баллы репутации: 11

Re: Володарское 2013

Сообщение 13 апр 2013, 00:28

Сьогодні десь в 11.30-12.00 валим Володарське-Республіка-Новокрасновка-Труженка-Малояісоль-Новоянісоль-Володарське, хто хоче приєднуйтесь

---------- Добавлено через 21 час 31 минуту 35 секунд -------------------------------------------------------
В процесі маршрут змінили Володарське-Республіка-Новокрасновка-Труженка-Малоянісоль-Кременевка-Перемога-Володарське
Всого 82 км сер швидкість 21 км/год фото - https://vk.com/album-22669581_172908522
СТЕПИ, ГОРЫ И ЛЕСА это все мои друзья
Аватар пользователя
Козак
 
Сообщений: 50
Зарегистрирован:
18 мар 2013, 21:48
Откуда: Володарское
Мой байк: trek 4300
Баллы репутации: 11

Re: Володарское 2013

Сообщение 14 апр 2013, 10:25

Есть желающие прокатиться ?
Аватар пользователя
nagual
 
Сообщений: 224
Зарегистрирован:
05 апр 2012, 20:17
Откуда: Мариуполь.
Мой байк: Matrix Pro
Баллы репутации: 1

Re: Володарское 2013

Сообщение 14 апр 2013, 13:10

коли і куди?
СТЕПИ, ГОРЫ И ЛЕСА это все мои друзья
Аватар пользователя
Козак
 
Сообщений: 50
Зарегистрирован:
18 мар 2013, 21:48
Откуда: Володарское
Мой байк: trek 4300
Баллы репутации: 11

Re: Володарское 2013

Сообщение 14 апр 2013, 19:19

В понедельник около 11-12 от самолета возле АС-2 и на Старый родник, темп для начинающих.
Аватар пользователя
nagual
 
Сообщений: 224
Зарегистрирован:
05 апр 2012, 20:17
Откуда: Мариуполь.
Мой байк: Matrix Pro
Баллы репутации: 1

Re: Володарское 2013

Сообщение 14 апр 2013, 20:55

У понеділок не можу, а в середу нормально, можно катнути
СТЕПИ, ГОРЫ И ЛЕСА это все мои друзья
Аватар пользователя
Козак
 
Сообщений: 50
Зарегистрирован:
18 мар 2013, 21:48
Откуда: Володарское
Мой байк: trek 4300
Баллы репутации: 11

Re: Володарское 2013

Сообщение 16 апр 2013, 23:19

Козак писал(а):У понеділок не можу, а в середу нормально, можно катнути

Завтра маршрут тот же на Старый родник.
Аватар пользователя
nagual
 
Сообщений: 224
Зарегистрирован:
05 апр 2012, 20:17
Откуда: Мариуполь.
Мой байк: Matrix Pro
Баллы репутации: 1

Re: Володарское 2013

Сообщение 17 апр 2013, 08:05

ок

---------- Добавлено через 9 часов 24 минуты 58 секунд -------------------------------------------------------
сьогодні ганяв без компа, с Володарського до Маріуполя, там з nagual на старий родник потім на жд (закупка білетів до станціїї тараса шевченка на велопохід Холодним яром) та назад в Володарське

---------- Добавлено через 15 секунд -------------------------------------------------------
сьогодні ганяв без компа, с Володарського до Маріуполя, там з nagual на старий родник потім на жд (закупка білетів до станціїї тараса шевченка на велопохід Холодним яром) та назад в Володарське
СТЕПИ, ГОРЫ И ЛЕСА это все мои друзья
Аватар пользователя
Козак
 
Сообщений: 50
Зарегистрирован:
18 мар 2013, 21:48
Откуда: Володарское
Мой байк: trek 4300
Баллы репутации: 11

Re: Володарское 2013

Сообщение 25 апр 2013, 12:04

У зв язку з додатковими вихідними днями, був продовжений велопохід Холодним яром з 20 по 23 квітня

---------- Добавлено через 2 часа 34 минуты 49 секунд -------------------------------------------------------
фото подорожі https://vk.com/album-22669581_173426461

---------- Добавлено через 5 минут 51 секунду -------------------------------------------------------
PS. Холодний яр ідеальний для велотуризму - є все (гори, озера, поля, дороги та дебри не для шосерів, закинуті хутори, історія, спецефічна сільска архетиктура, класні люди, велика територія) але дороги, в порівнянні нащі - ідеальні. якщо хтось хоче зьїздити на 3-7 днів після 18 серпня звертайтесь (планую похід)
СТЕПИ, ГОРЫ И ЛЕСА это все мои друзья
Аватар пользователя
Козак
 
Сообщений: 50
Зарегистрирован:
18 мар 2013, 21:48
Откуда: Володарское
Мой байк: trek 4300
Баллы репутации: 11

Re: Володарское 2013

Сообщение 25 апр 2013, 15:06

ты что сам ездил? прикольный поход *okay*
Туризм - перенос немыслимых тяжестей на немыслимые расстояния, без видимых на то причин
Аватар пользователя
Ed Baltika
 
Сообщений: 1130
Зарегистрирован:
31 авг 2011, 20:26
Мой байк: TREK 3900 disk(2012)
Баллы репутации: 73

Пред.След.

Вернуться в Покатушки

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1