Всем привет! У меня печалька - скорей всего не получиться поехать с вами в поход ( работа и другие обстоятельства). Но на скатку еду, хоть какой то плюс.Беру палатку, 2-х месная.
---------- Добавлено через 3 минуты ------------------------------------------------------- Да и вопрос: будут ли возле стоянок водоемы(речка,ставок)??? Просто думаю брать спиннинг для рыбалочки или нет?
Я печатаю собі і ламіную генштабовські, тому і прошу зробити маршрут нормально, щоб можна було працювати офлайн. Частина маршруту вже готова, а частину ще постараюся підготувати.
Оффтоп
Замість ламінування можна покрити розпечатку цапонлаком, а бо йому подібним, тоді листи не промокнуть, а для західної то ДУЖЕ актуально.