Я уже согласился ехать из Ужгорода
http://ornamentway.com/
Поехали с нами)
Далее цитирую письмо после которого собстенно и согласился ехать:
Друзі,
Ви вже, мабуть, чули про проект "Вишиваний шлях", до якого кожен має змогу долучитись в міру своїх сил.
Зараз вони збирають "кістяк" велопробігу - потрібно 10 досвідчених велосипедистів, які б гарантовано проїхали маршрут. 5 з Ужгорода до Києва і 5 - з Харкова до Києва.
Люди будуть забезпечені всім необхідним: велосипедами, наметами, карематами, спальними мішками, сумками-багажниками + запчастинами і необхідними інструментами. Є варіант навіть грошової винагороди цим 10 людям, що точно проїдуть цей відрізок. Маршрути наступні:
https://docs.google.com/document/d/1CflJc4SHB5Fm6h7UswutazBYiCMB4_Lp010Mcz5PS84/edit
Якщо хтось бажає долучитись, або має друзів, кому це може бути цікаво - будь ласка, повідомте якомога швидше.
Контакти:
пані Катерина
066 67 44 331? katya.ganus@gmail.com



