





























Ed писал(а):Приму в дар контрольный пакет акций Газпром)))) можно частями)))

Winner писал(а):Да... Хтось казав, що нову? Є ті їздакі, які щось викидають, бо для таки напрягів, як вони їздять воно просто вже ніяк не підходить, а такому їздаку як я, якраз підходить.
Winner писал(а):Да... Хтось казав, що нову? Є ті їздакі, які щось викидають, бо для таки напрягів, як вони їздять воно просто вже ніяк не підходить, а такому їздаку як я, якраз підходить.

Вернуться в Подарю / приму в дар
Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0